| DjTANFOLYAM.HU https://djtanfolyam.hu/forumpage/ |
|
| Kapok-e munkalehetőséget a tanfolyam elvégzése után? https://djtanfolyam.hu/forumpage/viewtopic.php?t=14 |
Oldal: 1 / 1 |
| Szerző: | LaYOOOs [ 2009.07.15. 03:01 ] |
| Hozzászólás témája: | Kapok-e munkalehetőséget a tanfolyam elvégzése után? |
Ez is egy sűrűn előforduló kérdés a jelentkezések során, ezért megválaszolnám itt a fórumon is, hátha érdeklődő fülekre (szemekre) találok. Kapok-e munkalehetőséget a tanfolyam elvégzése után? Ez csak rajtad múlik! Mi nem tudunk helyetted munkát szerezni. Viszont megtanítjuk, hogyan lehet azt csinálni. Egy kis önmenedzsment ismeret megkönnyítheti a dolgot. Az a tanfolyam, amelyik munkát is ígéri, nem biztos, hogy igazat mond, és érdemes még előtte megvizsgálni a dolgot, a félreértések elkerülése végett. Ha munkát nem is adunk, de hallgatóinkról nem feledkezünk meg a tanfolyam elvégzése után sem. A tanfolyam elvégzése után biztosítjuk azt, hogy a már "kifutott" diákjaink megismerkedhessenek az újabbakkal is. Tudják tartani egymással (mind a régi csoporttársakkal, illetve az új hallgatókkal) a kapcsolatot. Így segíthetik egymást, a mai nehéz dj helyzetben. Egységben az erő! Talán így jobban tudnak érvényesülni. Mi a munkalehetőségek hitegetése helyett, kapcsolattartást biztosítunk egy "családdal", akiken keresztül, akár munkalehetőség is jöhet. LaYOOOs |
|
| Oldal: 1 / 1 | Minden időpont UTC+02:00 időzóna szerinti |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|